Задати питання
flag Судова влада України

Верховний Суд починає роботу

10 листопада 2017, 17:32

Наказом Державної судової адміністрації України від 8 листопада 2017 року № 276/к відповідно до частини п’ятої статті 147, частини п’ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" тимчасово, на період до призначення в установленому порядку керівника апарату Верховного Суду, Капустинський Віктор Анатолійович призначений тимчасово виконуючим обов’язки керівника апарату Верховного Суду з 9 листопада 2017 року.

Капустинський В. А. 1963 року народження, освіта вища, у 1984 році закінчив Вінницький державний педагогічний інститут ім. М. Островського за спеціальністю "Історія", кваліфікація – учитель історії і суспільствознавства. У 2004 році – Дніпропетровський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України за спеціальністю "Державне управління", кваліфікація – магістр державного управління, у 2007 році присуджено науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Капустинський В. А. розпочав трудову діяльність у 1984 році у Соколівській середній школі Жашківського району Черкаської області, спочатку на посаді вчителя, заступника директора, а згодом – директора школи. З березня 2000 року по серпень 2003 року працював на посадах заступника голови Маньківської районної державної адміністрації Черкаської області. У листопаді 2003 року був призначений на посаду начальником управління документального забезпечення Верховного Суду України, а у січні 2005 року – керівника апарату Верховного Суду України.

Постановою Кабінету Міністрів України від 28 березня 2007 року № 568 був призначений на посаду заступника Голови Державної судової адміністрації України.

Із жовтня 2010 року обіймав посаду керівника апарату Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ.

За час роботи у Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ Капустинського В. А. було нагороджено нагрудним знаком Державної судової адміністрації України "Знак пошани" та почесною відзнакою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних і кримінальних справ. У червні 2011 року йому присвоєно почесне звання "Заслужений юрист України".

Верховний Суд 9 листопада 2017 року зареєстровано в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ідентифікаційний код юридичної особи 41721784).