flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

13:0 - команда ДСА України перемогла команду ВРП у груповому турнірі Кубку "Феміди"

27 листопада 2019, 09:16

26 листопада з розгромним рахунком 13:0 перемогла команда Державної судовоі адміністрації Украіни у матчі з міні-футболу з командою Вищої ради правосуддя.

Це була гра у рамках 10-го ювілейного турніру з міні-футболу серед суддів, працівників судів, органів та установ системи правосуддя України.

Перший тайм проходив максимально взаємно коректно. Але відчувався брак майстерності та захоплюючого запалу у гравців збірної ВРП. Тому перша частина гри завершилася з рахунком 8:0 на користь ДСА.

У другому таймі характер гри не змінився, але за не спортивну штовханину арбітр покарав члена команди ДСА Володимира Ярмоша, показавши йому жовту картку.

Загалом події на футбольному полі лише іноді мали гострий характер і переважно відбувалися під "диктовку" збірної ДСА. Тому матч завершився в "суху".

Це був п‘ятий поспіль поєдинок, який команда ДСА виграла і упевнено прямує до фінальних зустрічей.