flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Команда ДСА України вийшла в 1/8 фіналу Кубка "Феміда" з міні-футболу

02 грудня 2019, 15:07

Команда з міні-футболу від Державної судовоі адміністрації України, яка бере участь у 10-му ювілейного турнірі, упевнено пройшла відбіркові ігри та вийшла в 1/8 фінала.

30 листопада вона зустрілася зі збірною суддів та працівників апаратів судів Київської області.

Вже на 3-й хвилині у ворота ДСА влетів перший м‘яч. Але «швидкий» гол не розгубив киян. Навпаки, гра стала набагато динамічнішою та гострішою. Суперники вивчали один одного вже на полі, не пропускаючи зручні моменти, щоби пробити по воротах. Завдяки наполегливості та зігрінності, перший тайм команда ДСА завершила із рахунком 4:3 на свою користь.

Після перерви матч продовжився з новою силою. Протистояння і накал боротьби збільшувався. Після того, як рахунок став 5:3 на користь киян у силовій боротьбі у воріт вратар ДСА Вадим Чанов отримав травму голови. Але голкіпер не залишив поля і продовжив гру. За дві хвилини до кінця матчу команда ДСА забила 6 м’яч і завершила гру з рахунком 6:3

Вже третього грудня 2019 року о 20:15   команда "Феміда" гратиме в 1/4 турніру з командою "Верховного Суду".