flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 4 серпня 2011року № 697/к "Про встановлення відомчої заохочувальної відзнаки ДСА України"

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

НАКАЗ

 

  _4__ _серпня___ 2011 року                м. Київ                                       №_697/к_

 

 

Про встановлення відомчої

заохочувальної відзнаки ДСА України

 

Відповідно до Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Положення про Державну судову адміністрацію України, затвердженого рішенням Ради суддів України від 22.10.2010 № 12, з метою заохочення працівників органів Державної судової адміністрації України та судів загальної юрисдикції до сумлінного виконання службових обов'язків, постійного підвищення свого професійного рівня та стимулювання високої результативності в роботі

НАКАЗУЮ:  

 

1. Установити відомчу заохочувальну відзнаку Державної судової адміністрації України – Подяку Державної судової адміністрації України.

 

2. Затвердити Положення про заохочувальну відзнаку Державної судової адміністрації України – Подяку Державної судової адміністрації України, що додається.

 

3. Відділу інформаційних технологій та забезпечення ведення реєстру судових рішень управління організаційного забезпечення діяльності судів розмістити текст цього наказу та Положення про заохочувальну відзнаку Державної судової адміністрації України – Подяку Державної судової адміністрації України на офіційному веб-порталі "Судова влада України".

 

4. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Сімановський О.В.):

 

4.1. ознайомити з цим наказом заступників Голови, керівників структурних підрозділів Державної судової адміністрації України;

 

4.2. довести наказ до відома територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, Верховного Суду України, вищих спеціалізованих та апеляційних судів загальної юрисдикції. 

 

5. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі довести цей наказ до відома місцевих судів загальної юрисдикції.

 

6. Керівникам структурних підрозділів Державної судової адміністрації України довести зміст зазначених наказу та Положення до відома трудових колективів.

 

7. Управлінню бухгалтерського обліку та звітності (Сомко Г.А.) забезпечити фінансування витрат, пов’язаних із замовленням, виготовленням та врученням встановленої відомчої заохочувальної відзнаки Державної судової адміністрації України. 

 

8. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

 

 

 

Голова                                                                                                           Р. Кирилюк

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

наказом Державної судової

адміністрації України

_4_ _серпня_ 2011 року  №_697/к_

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про заохочувальну відзнаку Державної судової адміністрації України

– Подяку Державної судової адміністрації України

 

1. Загальні положення

 

1.1. Подяка Державної судової адміністрації України (далі – Подяка) є відомчою заохочувальною відзнакою Державної судової адміністрації України.

 

1.2. Подякою відзначаються працівники Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі за  досягнення при виконанні завдань, покладених на органи Державної судової адміністрації України, високий професіоналізм, проявлену ініціативу та  творчий підхід до виконання службових завдань.

 

1.3. Подякою також можуть бути відзначені:

 

працівники апаратів судів за сумлінне виконання службових обов’язків, професійну майстерність, високу результативність роботи тощо;

 

представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, державні, політичні, громадські діячі, науковці, іноземні громадяни та інші особи за особистий внесок у діяльність та розвиток органів Державної судової адміністрації України, плідне співробітництво.

 

1.4. До відзначення Подякою можуть бути представлені працівники органів Державної судової адміністрації України та апаратів судів, які пропрацювали в зазначених органах не менше одного року.

 

2. Порядок представлення до Подяки

 

2.1.  Висунення кандидатур для відзначення Подякою здійснюється гласно, як правило, у трудовому колективі, де працює особа, яка представляється до відзначення.

 

2.2. Подання про відзначення Подякою вноситься на ім’я Голови Державної судової адміністрації України заступниками Голови, керівниками структурних підрозділів Державної судової адміністрації України, начальниками територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, головами Верховного Суду України, вищих спеціалізованих та апеляційних судів загальної юрисдикції.

 

У поданні зазначаються конкретні заслуги та трудові досягнення працівника, що стали підставою для порушення клопотання.

 

2.2. Про відзначення працівників Подякою видається наказ Державної судової адміністрації України.

 

3. Порядок вручення Подяки

 

3.1. Подяка вручається в урочистій обстановці Головою Державної судової адміністрації України або, за його дорученням, заступниками Голови Державної судової адміністрації України, начальниками територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та головами Верховного Суду України, вищих спеціалізованих, апеляційних і місцевих судів загальної юрисдикції (за місцем роботи нагородженої особи).

 

У зв'язку з відзначенням Подякою працівникам може виплачуватись грошова премія за рахунок та в межах фонду оплати праці відповідного органу.

 

3.2. Вручення Подяки доцільно приурочувати до загальнодержавних свят, урочистих подій, ювілейних дат працівників.

 

3.3. Підготовка тексту Подяки, проекту наказу, а також облік та реєстрація відзначених працівників органів Державної судової адміністрації України здійснюються управлінням організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України, працівників апарату судів загальної юрисдикції – управлінням організаційного забезпечення діяльності судів Державної судової адміністрації України.

 

3.4. В особовій справі та трудовій книжці особи, відзначеної Подякою, робляться відповідні записи із зазначенням дати і номера наказу.

 

3.5. Повторне відзначення Подякою може бути не раніше ніж через два роки.

 

 

 

 

Начальник управління організаційного

забезпечення діяльності Державної

судової адміністрації України                                                О.В. Сімановський