flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України №126 від 7 серпня 2015 року "Про внесення змін до форми звітності № 10 "Звіт про справляння, звільнення від сплати та повернення судового збору в місцевих та апеляційних судах"

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

 

7 серпня 2015 року           м. Київ                                                            № 126

 

Про внесення змін до форми звітності

№ 10 "Звіт про справляння, звільнення

від сплати та повернення судового збору

в місцевих та апеляційних судах"

 

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 149 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", Закону України "Про судовий збір"

 

НАКАЗУЮ:

 

1. Форму звітності № 10 "Звіт про справляння, звільнення від сплати та повернення судового збору в місцевих та апеляційних судах", затверджену наказом Державної судової адміністрації України від 21.12.2012 № 172,  викласти в новій редакції (додається) і ввести її в дію з 1 вересня 2015 року.

 

2. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Т. Парубченко) довести зміст цього наказу до апеляційних судів, апеляційних адміністративних та апеляційних господарських судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та до адміністратора автоматизованої системи документообігу суду.

 

3. Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України довести зміст цього наказу до місцевих судів.

 

4. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (О. Какауліна)  розмістити текст наказу на офіційному веб-порталі "Судова влада України" у розділі "Нормативно-правова база".

 

5. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Голова                                                

                                                                                  З. Холоднюк

 

Додаток до Наказу Державної судової адміністрації України №126 від 7 серпня 2015 року "Про внесення змін до форми звітності  № 10 "Звіт про справляння, звільнення від сплати та повернення судового збору в місцевих та апеляційних судах"