flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 17 листопада 2015 року №197 “Про деякі питання організаційного забезпечення діяльності судів та звільнення суддів”

 ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

 

17листопада 2015 р.                                   м.Київ                                           №197

 

Про деякі  питання організаційного  

забезпечення діяльності судів та

звільнення суддів   

 

У зв’язку з тимчасовим припиненням роботи територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі та з метою забезпечення реалізації статті 12 Закону України "Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України", виконання постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 788-VIII "Про звільнення суддів", своєчасного проведення розрахунків із суддями, які звільнені із судів, що припинили свою роботу, забезпечення раціонального використання бюджетних коштів

НАКАЗУЮ:

1. Покласти тимчасово, до моменту повернення окупованої території під загальну юрисдикцію України, виконання функцій і повноважень територіальних управлінь Державної судової адміністрації України в Автономній Республіці Крим і місті Севастополі, визначених Типовим положенням про територіальні управління Державної судової адміністрації України, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 15 липня 2015 р. № 104 (зі змінами), на територіальне управління Державної судової адміністрації України в місті Києві.  

2. Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в місті Києві (Сімановський О. В.) вжити заходів щодо виконання постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 788-VIII шляхом видання відповідного наказу про виключення звільнених суддів зі штату судів, що припинили свою роботу, та за наявності передбачених законом підстав провести фінансовий розрахунок із зазначеними суддями.

У трудових книжках відповідних суддів на підставі зазначеної  постанови та відповідного наказу здійснити запис про звільнення суддів зі скріпленням запису печаткою територіального управління Державної судової адміністрації України в місті Києві.

3. Планово-фінансовому управлінню (Покотило Я. Б.) передбачити виділення територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в місті Києві асигнувань для зазначених цілей та забезпечити фінансування для відповідних виплат звільненим суддям.

4. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) в одноденний строк з дня видання наказу довести його до територіального управління  Державної судової адміністрації України в місті Києві.

5. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) в одноденний строк з дня видання наказу розмістити його на офіційному веб-порталі "Судова влада України" у розділі "Нормативно-правова база".                                                 

6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

 

Голова Державної судової

адміністрації України                                                                                                   З. Холоднюк