flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 17 листопада 2015 року №196 “Про звільнення суддів”

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З 

 

Про  звільнення суддів                                               м.Київ                                           №196

 

З метою виконання Постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 788-VIII "Про звільнення суддів", своєчасного проведення розрахунків із суддями, які звільнені із судів, що припинили свою роботу,  забезпечення раціонального використання бюджетних коштів,


НАКАЗУЮ:

1. Територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Донецькій області (Циганкова Т. О.) вжити заходів щодо виконання постанови Верховної Ради України від 12 листопада 2015 року № 788-VIII шляхом видання відповідного наказу про виключення звільнених суддів зі штату судів, що припинили свою роботу, та за наявності передбачених законом підстав провести фінансовий розрахунок із зазначеними суддями.

У трудових книжках відповідних суддів на підставі зазначеної  постанови та відповідного наказу здійснити запис про звільнення суддів зі скріпленням запису печаткою територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області.

3. Планово-фінансовому управлінню (Покотило Я. Б.) передбачити виділення територіальному управлінню Державної судової адміністрації України в Донецькій області асигнувань для зазначених цілей та забезпечити фінансування для відповідних виплат звільненим суддям.

4. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) в одноденний строк з дня видання наказу довести його до територіального управління Державної судової адміністрації України в Донецькій області.

5. Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) в одноденний строк з дня видання наказу розмістити його на офіційному веб-порталі" Судова влада України" у розділі "Нормативно-правова база".                                                 


6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 

 

Голова Державної судової

адміністрації України                                                                                 З. Холоднюк