flag Судова влада України

У зв'язку проведенням технічних робіт окремі функціональні можливості сайту можуть працювати в обмеженому режимі.

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 28 листопада 2006 року N 148

Про затвердження Положення
про Почесну грамоту Державної судової адміністрації України
та Опису бланка Почесної грамоти Державної судової адміністрації України

Наказ Державної судової адміністрації України
від 28 листопада 2006 року N 148

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України
5 грудня 2006 р. за N 1267/13141

Відповідно до Указу Президента України від 18.11.96 N 1094 "Про відомчі заохочувальні відзнаки", з метою заохочення працівників Державної судової адміністрації України та судів до сумлінного виконання службових обов'язків та стимулювання високої результативності в роботі НАКАЗУЮ:

1. Затвердити Положення про Почесну грамоту Державної судової адміністрації України та Опис бланка Почесної грамоти Державної судової адміністрації України, що додаються.

2. Начальнику юридичного управління Мягкоходу Ю. В., начальнику управління кадрового забезпечення апеляційних і місцевих судів та державної судової адміністрації Гайдученку В. Д. забезпечити проведення реєстрації наказу в Міністерстві юстиції України.

3. Завідуючому господарським сектором Онопрієнку П. І. вжити заходів щодо забезпечення Державної судової адміністрації України необхідною кількістю бланків Почесної грамоти.

4. Начальнику управління організаційно-аналітичної роботи, документування та контролю Бровко Т. В. у триденний термін після реєстрації в Міністерстві юстиції України довести наказ до відома начальників територіальних управлінь державної судової адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, голів місцевих господарських, місцевих військових, апеляційних господарських, апеляційних загальних і апеляційних військових судів.

5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 

Голова 

І. Балаклицький 


 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної судової адміністрації України
від 28 листопада 2006 р. N 148

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
5 грудня 2006 р. за N 1267/13141 


 

ПОЛОЖЕННЯ
про Почесну грамоту Державної судової адміністрації України

1. Загальні положення

1.1. Почесна грамота Державної судової адміністрації України (далі - Почесна грамота) є відомчою заохочувальною відзнакою Державної судової адміністрації України.

1.2. Почесною грамотою нагороджуються працівники Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь державної судової адміністрації за значний особистий внесок у виконання завдань, покладених на органи державної судової адміністрації.

1.3. Почесною грамотою також можуть нагороджуватися:

судді та працівники апарату судів за вагомі здобутки в праці, високу професійну майстерність, з нагоди урочистих подій, ювілейних дат тощо;

представники центральних та місцевих органів виконавчої влади, державні, політичні, громадські діячі, науковці, іноземні громадяни та інші особи за плідне співробітництво з Державною судовою адміністрацією України в процесі реалізації державної політики з організаційного забезпечення діяльності судів.

1.4. До нагородження Почесною грамотою можуть бути представлені працівники органів державної судової адміністрації, які пропрацювали у Державній судовій адміністрації України або територіальних управліннях державної судової адміністрації не менше трьох років. Повторне нагородження Почесною грамотою може бути не раніше ніж через три роки.

2. Порядок представлення до нагородження Почесною грамотою

2.1. Подання про нагородження особи Почесною грамотою на ім'я Голови Державної судової адміністрації України вноситься заступниками Голови, керівниками структурних підрозділів центрального апарату Державної судової адміністрації України, начальниками територіальних управлінь державної судової адміністрації, головами вищих спеціалізованих та апеляційних судів.

У поданні зазначаються заслуги особи, що стали підставою для порушення клопотання.

2.2. Про нагородження Почесною грамотою видається наказ Державної судової адміністрації України.

3. Порядок вручення Почесної грамоти

3.1. Почесна грамота вручається в урочистій обстановці Головою Державної судової адміністрації України або за дорученням Голови його заступниками, начальниками територіальних управлінь державної судової адміністрації та головами апеляційних і місцевих судів.

3.2. У зв'язку з нагородженням Почесною грамотою працівникам Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь державної судової адміністрації, суддям та працівникам апарату судів може виплачуватись грошова винагорода за рахунок та в межах фонду оплати праці відповідного органу.

3.3. Облік та реєстрація нагороджених Почесною грамотою осіб здійснюються управлінням кадрового забезпечення апеляційних і місцевих судів та державної судової адміністрації Державної судової адміністрації України.

3.4. В особовій справі та трудовій книжці особи, нагородженої Почесною грамотою, робляться відповідні записи із зазначенням дати і номера наказу.

 

Начальник управління
кадрового забезпечення
апеляційних і місцевих судів та
державної судової адміністрації 

В. Д. Гайдученко 


 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО
наказом Державної судової адміністрації України
від 28 листопада 2006 р. N 148

Зареєстровано
в Міністерстві юстиції України
5 грудня 2006 р. за N 1267/13141 


 

ОПИС
бланка Почесної грамоти Державної судової адміністрації України

Бланк Почесної грамоти Державної судової адміністрації України являє собою виготовлений типографським способом із картону аркуш паперу формату А4, оформлений згідно з додатком.

На всій площині бланка нанесена захисна сітка блакитного кольору, з лівого і правого боку виконаний орнамент із калини і дубового листя, обрамлений символічною жовто-блакитною стрічкою, знизу розміщений декоративний орнамент у світло-коричневому та синьому тонах. У лівій частині Почесної грамоти розміщено художнє зображення античного образу богині правосуддя - Феміди. У верхній частині Почесної грамоти - розгорнута стрічка жовто-блакитного кольору, на якій розташовано зображення малого Державного Герба України. Під зображенням Герба тисненням під золото нанесено надпис "ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ", нижче в синьо-жовтих тонах - надпис "ПОЧЕСНА ГРАМОТА".

У центральній частині бланка Почесної грамоти - місце для розміщення тексту із зазначенням посади, прізвища, імені та по батькові особи, яка нагороджується, відомостей про особистий внесок цієї особи у виконання завдань, покладених на органи державної судової адміністрації, здобутків у праці, високої професійної майстерності тощо.

У нижній частині бланка - місце для підпису Голови Державної судової адміністрації України, що засвідчується гербовою печаткою, місце для розшифрування підпису, нижче ліворуч - номер та дата наказу про нагородження Почесною грамотою.

 

Начальник управління
кадрового забезпечення
апеляційних і місцевих судів та
державної судової адміністрації 

В. Д. Гайдученко 


 

 

Додаток
до Опису бланка Почесної грамоти Державної судової адміністрації України 


 

Зразок

____________