flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 14 грудня 2016 року №263 “Про забезпечення судів серверним обладнанням”

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

Н А К А З 

14 грудня 2016 року                    м. Київ                                          № 263

 

 Про забезпечення судів

серверним обладнанням

Відповідно до статей 152, 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" та з метою забезпечення судів відмовостійким і надійним серверним обладнанням

 

 НАКАЗУЮ: 

 

1.        Начальникам територіальних управлінь Державної судової адміністрації України, керівникам апаратів апеляційних судів:

1)       забезпечити надання ТОВ "АЛЬТАІР і К" доступу до приміщення суду для встановлення (монтажу) та підключення обладнання;

2)       організувати приймання, встановлення (монтаж), підключення обладнання та підписання акту приймання-передачі обладнання.

2.        Державному підприємству "Інформаційні судові системи" (Живаєв В. І.) перевірити специфікацію встановленого обладнання та його працездатність після підключення.

3.        Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до керівників апаратів апеляційних судів, начальників територіальних управлінь Державної судової адміністрації України.

4.        Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України не пізніше наступного робочого дня за днем отримання цього наказу довести його до керівників апаратів місцевих судів.

5.        Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Какауліна О. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

6.        Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови Державної судової адміністрації України Булку О. А.

 Голова Державної судової  адміністрації України                                                                 З. Холоднюк