flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 08 грудня 2016 року №250 "Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Господарському суді міста Києва"

 

 

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 

Н А К А З

08 грудня  2016 р.                          м. Київ                                                    № 250

Про утворення конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В"

державної служби в Господарському суді міста Києва

 

Відповідно до пункту 4 частини четвертої, частини п’ятої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів", враховуючи лист голови Господарського суду міста Києва від 22.11.2016 № 01-18/1018,

 

НАКАЗУЮ:

1.           Утворити конкурсну комісію з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Господарському суді міста Києва (далі — конкурсна комісія) у складі згідно з додатком.

2.           Визначити адміністратором під час проведення конкурсу на зайняття вакантних посад категорій "Б" і "В" державної служби в Господарському суді міста Києва Зінченко Тетяну Миколаївну, головного спеціаліста відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу Господарського суду міста Києва.

3.           Управлінню організаційного забезпечення та контролю Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу довести його до Господарського суду міста Києва.

4.           Прес-центру судової влади (на правах відділу) (Пастухова В. М.) не пізніше наступного робочого дня за днем видання цього наказу розмістити його на офіційному сайті ДСА України в розділі "Нормативно-правова база".

5.           Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 Голова                                       /підпис/                               З. Холоднюк

 

 Додаток до наказу ДСА України від 08.12.16 № 250

 

 СКЛАД конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття вакантних посад  категорій "Б" і "В" державної служби в Господарському суді міста Києва:

 

 

 

 

Голова комісії

 

Латко Ірина Олександрівна

заступник керівника апарату  Господарського суду міста Києва

Члени комісії

Лазаренко Лариса Василівна

 

начальник відділу автоматизованого документообігу суду, моніторингу виконання документів (канцелярія) Господарського суду міста Києва 

Гончаренко Світлана Михайлівна

начальник відділу забезпечення діяльності судових колегій  Господарського суду міста Києва 

Темніченко Роман Олександрович

начальник відділу захисту інформації, адміністрування баз даних та інформаційних технологій  Господарського суду міста Києва

Богатирьова Тетяна Ростиславівна

 

 

начальник відділу управління персоналом та антикорупційного моніторингу Господарського суду міста Києва