flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ Державної судової адміністрації України від 08 грудня 2016 року №252 "Про оголошення конкурсу на заняття вакантної посади"

 

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ

 Н А К А З

 08 грудня 2016 р.                           м. Київ                                                    № 252

 

Про оголошення конкурсу на

зайняття вакантної посади

 

Відповідно до статті 27 Закону України від 10.12.2015 № 889-VIII
"Про державну службу", пункту 5 частини четвертої статті 153 Закону України "Про судоустрій і статус суддів",

Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246,

 

НАКАЗУЮ:

 1.       Оголосити конкурс на зайняття вакантної посади категорії "Б" ­­– керівника апарату Одеського апеляційного господарського суду (посада тимчасово вакантна).

2.       Затвердити умови проведення конкурсу на посаду керівника апарату Одеського апеляційного господарського суду, що додаються.

3.       Прес-центру (на правах відділу) (Пастухова В. М.) забезпечити оприлюднення оголошення про проведення конкурсу та його умови на офіційному сайті ДСА України в день видання цього наказу.

4.       Управлінню з питань персоналу (Дробинський О. В.) забезпечити подання відповідної інформації до Національного агентства України з питань державної служби наступного дня з дня видання цього наказу.

5.       Голові конкурсної комісії ДСА України на зайняття вакантних посад державної служби категорій "Б" і "В" ДСА України та категорії "Б" — керівників територіальних управлінь та їх заступників, керівників апаратів апеляційних судів та їх заступників Булці О. А. забезпечити проведення  конкурсу на вищезазначену посаду державної служби 26 грудня 2016 року.

6.       Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

 Голова                                          /підпис/                                  З. Холоднюк