flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Миколаївська область

26 травня 2022, 11:28

Господарський суд Миколаївської області - повністю зруйноване приміщення суду внаслідок ракетного удару по будівлі Миколаївської обласної державної адміністрації, в якій на останніх поверхах розташовувався суд.

 

Миколаївський окружний адміністративний суд - вибуховою хвилею пошкоджено стелю в приміщенні архіву, кімнату ССО, тріщини у вікнах.

 

Центральний районний суд м. Миколаєва- вибуховою хвилею вибито фасадні скляні вікна на головному вході та біля канцелярії суду, в переході між будівлями суду пошкоджене стельове покриття з гіпсокартону, пошкодженно внутрішні скляні перегородки, віконні рами.

  

Ленінський районний суд м. Миколаєва- вибуховою хвилею пошкоджено стелі в конвойному приміщенні, кабінеті старшого конвою, кабінеті охорони. В кабінеті на другому поверсі пошкоджено скло. В залі судового засідання на третьому поверсі пошкоджено металопластикові вікна.

   

Снігурівський районний суд Миколаївської області-проникнення в приміщення військових рф. Стан розкрадання невідомий, оскільки суд розміщується на тимчасово окупованих рф території.