flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Наказ ДСА України від 25 травня 2018 року №265 "Про здійснення узагальнення гендерного складу апеляційних та місцевих судів України, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь"

 

ДЕРЖАВНА СУДОВА АДМІНІСТРАЦІЯ УКРАЇНИ 

Н А К А З

 

25  травня  2018                                Київ                                                          № _265

 

 

Про здійснення узагальнення  гендерного складу

апеляційних та місцевих судів України, 

Державної судової адміністрації України

та її територіальних управлінь

Відповідно до частини першої статті 152 Закону України "Про судоустрій і статус суддів",  Закону України "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків" з метою удосконалення  інформаційно-аналітичної роботи, урахування гендерного компонента  при здійсненні узагальнень з кадрових питань та забезпечення доступу громадян до інформації про гендерні статистичні показники кадрового складу апеляційних та місцевих судів України, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь

 

НАКАЗУЮ: 

 1. Призначити координатором з питань забезпечення, дотримання та реалізації прав і свобод жінок Гізатуліну Людмилу Василівну, заступника Голови ДСА України.
 2. Визначити відповідальним за здійснення узагальнень з питань дотримання та реалізації прав і свобод жінок відділ інформаційно-аналітичної роботи та міжнародного співробітництва управління забезпечення діяльності керівництва ДСА України (Ігнатченко О.О.).
 3. Доповнити розділ ІІІ Положення про відділ інформаційно-аналітичної роботи та міжнародного співробітництва управління забезпечення діяльності керівництва ДСА України, затвердженого наказом від 07 листопада 2016 року №228, пунктом 23:

"є відповідальним за дотримання та реалізацію прав і свобод жінок та  здійснює узагальнення  питань гендерного складу апеляційних та місцевих судів України, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь."

 1. Відділу інформаційно-аналітичної роботи та міжнародного співробітництва управління забезпечення діяльності керівництва ДСА України (Ігнатченко О.О.) забезпечити:
  • здійснення піврічних узагальнень гендерного складу апеляційних та місцевих судів України, Державної судової адміністрації України, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України щороку, в терміни до 30 січня та 30 липня, і подання на затвердження Голові Державної судової адміністрації України;
  • розміщення в окремій підрубриці на веб-сайті ДСА України веб-порталу "Судова влада" узагальнень гендерного складу апеляційних та місцевих судів України, Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь.
 1. Управлінню з питань персоналу (Дробинський О.В.), використовуючи  інформацію з програми "Кадри WEB", забезпечити надання до відділу інформаційно-аналітичної роботи та міжнародного співробітництва управління забезпечення діяльності керівництва ДСА України  в електронному вигляді (на адресу: ignatchenko@court.gov.ua та mokarieva@court.gov.ua ) щороку, в терміни до 20 січня та 20 липня:

- Зведеної інформації про гендерний склад суддів та працівників апаратів апеляційних та місцевих судів України станом на 01 січня та 01 липня за формою (додаток 1);

-  Зведеної інформації про гендерний склад працівників Державної судової адміністрації України та її територіальних управлінь станом на 01 січня та 01 липня за формою (додаток 2).

 1. 6. Управлінню організаційного забезпечення діяльності Державної судової адміністрації України (Парубченко Т. В.) довести цей наказ до відома апеляційних судів, територіальних управлінь Державної судової адміністрації України та самостійних структурних підрозділів Державної судової адміністрації.
 2. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника Голови ДСА України Гізатуліну Л.В.

 

Голова

Державної судової

адміністрації  України                                                                                  З. Холоднюк