flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

2019 Державна судова адміністрація України оголошує конкурс на зайняття вакантних посад керівників (заступників керівників) апаратів апеляційних судів

04 січня 2019, 11:27

Наказ ДСА України від 02 січня 2019 року № 1 "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад керівника апарату Полтавського апеляційного суду та його заступників та керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду"

УМОВИ проведення конкурсу на посаду керівника апарату Полтавського апеляційного суду

УМОВИ проведення конкурсу на посаду керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду

УМОВИ проведення конкурсу на посаду заступника керівника апарату Полтавського апеляційного суду (перша вакантна посада)

УМОВИ проведення конкурсу на посаду заступника керівника апарату Полтавського апеляційного суду (друга вакантна посада)

Зразки документів для кандидатів на посади

ІНФОРМАЦІЯ про остаточні результати конкурсу на зайняття вакантних посад керівника апарату Полтавського апелчційного суду та його заступників та керівника апарату Сьомого апеляційного адмінітративного суду (наказ ДСА України від 2 січня 2019 року № 1 " Про оголошення конкурсу на зайняття вакантних посад керівника апарату Полтавського апеляційного суду  та його заступників та керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду", заступника керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду (наказ ДСА України від 14 січня 2019 року № 32  "Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду").

Відповідно до пункту 59 Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 25.03.2016 № 246, ДСА України надає інформацію про результати конкурсу на зайняття вакантних посад керівника апарату Полтавського апеляційного суду та його заступників керівників та Сьомого апеляційного адміністративного суду та його заступника, проведеного згідно з наказами ДСА України від 02.01.2019 № 1 та від 14.01.2019 № 32.

Найменування посади

Кандидат

Результати

(загальна сума балів)

Примітки

Порядковий номер вакансії

1.

Керівник апарату Полтавського апеляційного суду

Тягнирядно Лариса Миколаївна

10,1

переможець конкурсу

 

 

118194

 

Гольцева Алла Миколаївна

8,9

другий за результатами конкурсу

2.

Заступник керівника апарату Полтавського апеляційного суду

Черкас Олександр Валерійович

9,9

переможець конкурсу

 

 

118196

Гольцева Алла Миколаївна

8,9

другий за результатами конкурсу

3.

Заступник керівника апарату Полтавського апеляційного суду

Михайлова Наталія Анатоліївна

11,0

переможець конкурсу

 

118197

4.

Керівник апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду

Мілієнко Олена Анатоліївна

12,1

переможець конкурсу

 

118194

5.

Заступник керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду

Юргілевич Ярослав Ромуальдович

11,3

переможець конкурсу

 

119146

За результатами конкурсу для призначення на посаду керівника апарату Полтавського апеляційного суду конкурсною комісією рекомендовано Тягнирядно Л. М., на першу посаду заступника керівника апарату Полтавського апеляційного суду конкурсною комісією рекомендовано Черкаса О. В., на другу посаду заступника керівника апарату Полтавського апеляційного суду конкурсною комісією рекомендовано Михайлову Н. А., на посаду керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду конкурсною комісією рекомендовано Мілієнко О. А. та на посаду заступника керівника апарату Сьомого апеляційного адміністративного суду конкурсною комісією рекомендовано Юргілевича Я. Р.

Рішення про оголошення та умови проведення конкурсу надсилалися 02.01.2019 та 14.01.2019 до НАДС в установленому порядку.