Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Українсько-канадський Проект підтримки судової реформи (SJRP)

 Українсько-канадський Проект підтримки судової реформи (SJRP) фінансується Урядом Канади через Міністерство міжнародних справ. Його метою є підсилення незалежності судової системи в Україні.

Проект фінансується Міністерством міжнародних справ Канади. Проект розрахований на 4 роки. Зараз у стадії реєстрації та погодження напрямків діяльності.

 Реалізацією проекту займаються два канадських відомства: Національний суддівський інститут Канади (НСІ) та Офіс уповноваженого з федеральних судових справ Канади (ФСС).

З ДСА України Проект пропонує співпрацювати у питаннях, пов’язаних із управлінням кадрами, в тому числі створенням виконавчої команди, зменшенням плинності кадрів, етикою, комунікаціями судової влади, навчання правилами поведінки та питаннями робочого навантаження працівників. Бюджетний моніторинг та створення економічної моделі для бюджетів також будуть розглядатись. Серед питань для обговорення будуть розвиток та формулювання принципів політики безпеки судів. Окрім цього, Проект розгляне питання пов'язані зі створенням шаблонів судових документів, з наданням експертної оцінки щодо конфіденційної інформації/ викладу інформації в судових рішеннях, навантаження суддів, навчання щодо роботи з клієнтами, оптимізації приміщень суду, досудового врегулювання спорів та управління приміщеннями судів в контексті безпеки, організації місць для зустрічей клієнтів та адвокатів, а також доступності судів.