flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

«Година кадрового менеджменту Q&A»: ДСА України провела сьому робочу нараду для працівників служб управління персоналом місцевих спеціалізованих судів

16 березня 2026, 12:14


13 березня 
2026 року відбулася сьома онлайн-зустріч у межах постійного проєкту «Година кадрового менеджменту Q&A». Цього разу комунікаційна платформа об’єднала представників служб управління персоналом спеціалізованих місцевих судів для обговорення новел законодавства та вирішення практичних питань кадрової роботи.

 

 

Модерацію заходу здійснювала начальниця управління з питань персоналу Державної судової адміністрації України
Наталя Місько, яка розпочала зустріч з окреслення пріоритетних напрямів кадрової політики, зокрема важливості інтеграції ветеранів та залучення талановитої молоді до роботи в судовій системі.
 
Ключові теми обговорення (13.03.2026):
  1. Особливості ведення особових справ суддів відповідно до Порядку, затвердженого наказом ДСА України
    від 20.05.2017 № 97 (зі змінами);
  2. Впровадження оновленої Методики проведення класифікації посад державної служби (наказ НАДС № 164-25).
    Учасники обговорили механізми використання дискреційних повноважень керівників для оптимізації оплати
    праці працівників апаратів;
  3. Призупинення дії трудового договору з 14.03.2026 та відповідні зміни до статті 13 Закону України № 2136-IX
    «Про організацію трудових відносин в умовах воєнного стану»;
  4. Новели законодавства щодо донорства.

Довідково:
Проєкт «Година кадрового менеджменту Q&A» є дієвим інструментом методичної підтримки судів, що дозволяє оперативно реагувати на законодавчі зміни. ДСА України продовжує вдосконалювати формат взаємодії відповідно до зворотного зв’язку від учасників.