flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Оголошено результати конкурсу на зайняття посади Голови Служби судової охорони

14 грудня 2018, 11:22

12 грудня 2018 року в Державній судовій адміністрації України відбулося засідання Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників на виконання рішення Вищої ради правосуддя від 06.11.2018 № 3358/0/15-18.

Персональний склад Комісії затверджений наказом ДСА України  від 07.11.2018 № 553 "Про затвердження персонального складу Комісії для проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Служби судової охорони, його заступників". До складу комісії входить три члена від Вищої ради правосуддя, один член від Ради суддів України та три члена від Державної судової адміністрації України.

У роботі Комісії також брали участь експерти Консультативної місії Європейського Союзу з реформування цивільної безпеки в Україні пані Хільдегард Роглер-Мохель, радник з питань кадрової політики (Німеччина) та пані Галина Міхайлюк, експерт з розробки законодавства (Україна).  

У ході конкурсного відбору на вакантну посаду Голови Служби судової охорони Комісією допущені до участі в конкурсі три кандидата, які подали документи.

На засідання Комісії прибуло два кандидата, які успішно розв’язали розроблені Комісією ситуаційні завдання, були допущені до співбесіди та показали глибокі знання та високий рівень професійної підготовки.

Комісія визначила загальний рейтинг кандидатів та за результатами складення рейтингу переможцем конкурсу визначено Бондара Валерія Івановича.

Бондар В. І., 1969 р. н., має вищу освіту, закінчив Калінінградське вище інженерне училище інженерних військ (1991), Київський інститут внутрішніх справ (спеціальність "Правознавство", 1999), Національну академію оборони України з відзнакою (2006). Генерал-майор. Обіймає посаду заступника командувача Національної гвардії України. Стаж військової служби та служби у Національній гвардії України становить понад 32 роки. Відзначений державною нагородою Орденом Данила Галицького.

Відповідно до статті 161 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" Голова Служби судової охорони призначається на посаду за результатами відкритого конкурсу Вищою радою правосуддя за результатами спеціальної перевірки, яка проводиться підрозділами Національного агентства України з питань державної служби.