flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Працівники системи правосуддя допоможуть відновлювати країну

17 листопада 2023, 10:16

16 листопада відбулась нарада під головуванням Віце-прем'єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірини Верещук  щодо створення резерву працівників державних та правоохоронних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Державну судову адміністрацію України на нараді представила заступник Голови Ольга Булка.

Одним з аспектів, що розглядався, було питання необхідності створення резерву працівників для роботи на деокупованих територіях України судових органів.

Ольга Булка акцентувала увагу на тому, що порядок створення резерву працівників для роботи на деокупованих територіях органів у системі правосуддя врегульовано нормами постанови Уряду від 23.05.2023 № 524. Так, особа може бути зарахована до резерву, якщо її професійна компетентність відповідає, у тому числі, напряму роботи, пов'язаному з організаційним забезпеченням роботи суду (напрям роботи 20).

"Для заповнення посади в державному органі на деокупованій території суб’єкт призначення або керівник державної служби в такому державному органі звертається до НАДС з листом, в якому зазначає критерії відповідної посади. Тобто т. в. о. керівника апарату суду для організаційного забезпечення роботи судів на деокупованих територіях України зможуть скористатися резервом, створеним НАДС. ДСА України вже має досвід відновлення роботи судів після деокупації території, тому використання резерву працівників, готових долучитися до відновлення країни, стане неабиякою допомогою в процесі оперативного, якісного та професійного початку роботи судів на деокупованих територіях" – наголосила заступник Голови ДСА України.

Нагадуємо, що триває формування резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Охочі долучитись до відновлення деокупованих територій можуть зареєструватись в системі та заповнити анкету за посиланням https://reserve.nads.gov.ua/