Задати питання
flag Судова влада України

Начальника Територіального управління ДСА України у Черкаській області нагороджено нагрудним знаком "Знак пошани"

10 липня 2017, 09:06

7 липня 2017 року Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк з робочим візитом відвідав Черкаську область.

У конференцзалі Апеляційного суду Черкаської області відбулася нарада за участю Голови ДСА України, в. о. начальника Територіального управління ДСА України у Черкаській області Юрія Будченка, в. о. голови Апеляційного суду Черкаської області Віктора Єльцова, голів та керівників апаратів місцевих судів регіону.

Розпочалася нарада з вручення нагрудного знаку Державної судової адміністрації України "Знак пошани" начальнику Територіального управління ДСА України у Черкаській області Валентині Кулик за сумлінну працю, старанне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм та з нагоди її виходу на пенсію.

Під час наради Зеновій Холоднюк презентував стан фінансового та матеріально-технічного забезпечення органів та установ системи правосуддя загалом та зокрема судів Черкаської області у 2016 році, перспективи розвитку на 2017 та наступні роки.

Особливу увагу Голова ДСА України приділив питанню виплат суддівської винагороди та оплати праці працівників апаратів судів, забезпеченню місцевих судів Черкаської області приміщеннями. Зеновій Холоднюк повідомив, що в Кабінеті Міністрів України завершується процедура передачі в державну власність до сфери управління ДСА України незавершеного будівництва в м. Сміла для добудови будівлі та розміщення Смілянського міськрайонного суду.

Також, за словами Голови ДСА України, у поточному році планується покращення стану матеріально-технічного забезпечення судів комп’ютерною технікою за рахунок централізованих закупівель, а збільшення очікуваних показників надходження судового збору дозволить значно поліпшити умови відправлення правосуддя в судах.

У ході робочого візиту Голова ДСА України оглянув приміщення Будинку правосуддя в місті Черкаси, де розміщено Придніпровський, Соснівський районні суди міста Черкаси та Черкаський районний суд, а також приміщення господарського суду Черкаської області.