Задати питання
flag Судова влада України

Удосконалення управління фінансами – вимога часу

20 липня 2017, 16:01

20 – 21 липня 2017 року Державна судова адміністрація України за підтримки проекту USAID "Нове правосуддя" проводить навчальний семінар для працівників судової влади, відповідальних за ведення бухгалтерського обліку, аудиту та публічних закупівель.

Відкриваючи захід, Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк поінформував присутніх про перспективи розвитку ДСА Україні у світлі змін до законодавства та побажав плідної роботи впродовж двох днів. Особливу увагу Голова ДСА України приділив питанню виплат суддівської винагороди та оплати праці працівників апаратів судів, забезпеченню місцевих та апеляційних судів. Також, за словами Зеновія Холоднюка, у поточному році планується покращення стану матеріально-технічного забезпечення судів комп’ютерною технікою за рахунок централізованих закупівель, а збільшення очікуваних показників надходження судового збору дозволить значно поліпшити умови відправлення правосуддя в судах.

Людмила Гізатуліна, заступник Голови ДСА України у своїй доповіді зосередила увагу на результатах прийняття та консолідації фінансової та бюджетної звітності у 2017 році, а також на заходах щодо реалізації вимог законодавства і національних (положень) стандартів із питань бухгалтерського обліку в державному секторі (НП(С)БОДС), державного фінансового контролю та публічних закупівель.

Також планується ознайомити присутніх з питаннями застосування на практиці бюджетних установ найбільш складних НП(С)БОДС, що набули чинності у 2015 році, із змінами до законодавства, окремими нюансами складання бюджетної звітності, тощо.

 До участі в якості викладачів запрошені Олена Чечуліна, радник Голови ДСА України, кандидат економічних наук, доцент та Наталія Сушко, кандидат економічних наук, доцент, докторант НДФІ ДННУ "Академія фінансового управління".