flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Вища рада правосуддя призначила Чорнуцького Сергія Петровича на посаду заступника Голови Державної судової адміністрації України

22 березня 2018, 12:51

Вища рада правосуддя 22 березня 2018 року розглянула питання про призначення Чорнуцького Сергія Петровича на посаду заступника Голови Державної судової адміністрації України.

Доповідач – член Вищої ради правосуддя Тетяна Малашенкова поінформувала, що за результатами конкурсу на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» в системі правосуддя переможцем конкурсу на посаду заступника Голови Державної судової адміністрації України визначено Чорнуцького Сергія Петровича (протокол засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби в системі правосуддя від 2 лютого 2018 року № 3).

Вища рада правосуддя згідно з пунктом 19 частини першої статті 3 Закону України «Про Вищу раду правосуддя» призначає на посаду та звільняє з посади Голову Державної судової адміністрації України, його заступників.

Відповідно до частини четвертої статті 31 Закону України «Про державну службу» рішення про призначення або про відмову у призначенні на посаду державної служби приймається за результатами спеціальної перевірки відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» та за результатами перевірки відповідно до Закону України «Про очищення влади».

За результатами спеціальної перевірки щодо Чорнуцького С.П. інформації, що перешкоджає призначенню його на посаду, яка передбачає зайняття відповідального або особливо відповідального становища, або посаду з підвищеним корупційним ризиком, не виявлено.

Управлінням по роботі з персоналом секретаріату Вищої ради правосуддя не виявлено підстав для застосування до Чорнуцького С.П. заборон, передбачених частиною першою, пунктами 1–8 частини другої та пунктами 1, 2 частини четвертої статті 3 Закону України «Про очищення влади».

Заслухавши члена Вищої ради правосуддя Малашенкову Тетяну Михайлівну, керуючись статтею 31 Закону України «Про державну службу», статтями 3, 29, 30 Закону України «Про Вищу раду правосуддя», Вища рада правосуддя ухвалила призначити Чорнуцького Сергія Петровича на посаду заступника Голови Державної судової адміністрації України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків строком на п’ять років з оплатою праці відповідно до законодавства.

 Прес-центр судової влади України