flag Судова влада України
Гаряча лінія Державної судової адміністрації України 0 800 501 492

У Чернігові відбувся навчально-методичний збір за участю працівників, відповідальних за військовий облік призовників та військовозобов’язаних у судовій владі

30 травня 2018, 16:38

З 22 по 24 травня 2018 року в місті Чернігові на базі підприємства "Навчально-методичного центру "Федерації профспілкових організацій Чернігівської області" відбувся навчально-методичний збір за участю працівників, відповідальних за військовий облік призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час всіх апеляційних судів, місцевих судів міста Києва та Чернігівської області, Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, Національної школи суддів України, ДСА України та її територіальних управлінь, державних підприємств, що належать до сфери управління ДСА України.

Збір був організований та проведений Територіальним управлінням Державної судової адміністрації України у Чернігівській області за сприяння Державної судової адміністрації України спільно з Генеральним штабом Збройних Сил України відповідно до Плану проведення Збору, затвердженого Головою ДСА України та погодженого Начальником Головного управління персоналу – заступником начальника Генерального штабу Збройних Сил України.

Всього у Зборі взяло участь 110 представників органів системи правосуддя.

Збір було розпочато вітальними словами головного спеціаліста з питань безпеки та мобілізаційної роботи ДСА України Сергія Каземірова та заступника начальника відділу військового обліку та бронювання Мобілізаційного управління Головного управління з питань персоналу Генерального штабу Збройних Сил України Сергія Рибіцького, які розкрили основи мобілізаційної підготовки та мобілізації в органах судової влади та зупинилися на основних вимогах законодавчих та нормативно-правових актів з питань організації і ведення військового обліку та бронювання військовозобов’язаних.

Представники Оперативного командування "Північ" Збройних Сил України та міського військового комісаріату м. Чернігів під час проведення практичних занять показали учасникам Збору порядок звіряння облікових даних особових карток призовників і військовозобов’язаних з обліковими даними військового комісаріату та звернули увагу на перелік питань, які вирішує відповідальний за військовий облік та бронювання державного органу з міським (районним) військовим комісаріатом.

23 травня відбулося виїзне заняття на тему "Вчора призовник, сьогодні військовослужбовець, завтра військовозобов’язаний" за окремим спільним планом затвердженим Головою Державної судової адміністрації України та Головою Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України у 8-му Навчальному Центрі Державної спеціальної служби транспорту Міністерства оборони України (далі – Держспецтрансслужба).

Перед початком занять до учасників Збору з вітальним словом звернувся командир Чернігівського 8-го Навчального Центру Держспецтрансслужби полковник Гута С. С.

Учасники зборів мали можливість ознайомитись з історією створення, розвитку, завданнями і функціями Державної спеціальної служби транспорту та 8 Навчального Центру, з новими знаками розрізнення військовослужбовців Збройних Сил України, порядком призову, обліку особового складу, порядком звільнення у запас та постановки на військовий облік звільнених військовослужбовців та інше.

Наступні навчально-методичні Збори з представниками місцевих судів, відповідальних за військовий облік призовників та військовозобов’язаних, бронювання військовозобов’язаних на період мобілізації та воєнний час заплановані на червень, липень та вересень поточного року.