flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Зеновія Холоднюка обрано Президентом Федерації хокею на траві України

27 серпня 2019, 16:36

        27 серпня 2019 року відбулась Конференція Федерації хокею на траві України, під час якої за результатами голосування делегатами Конференції одноголосно Президентом Федерації хокею на траві України обрано члена  Федерації хокею на траві України, Голову Державної судової адміністрації України Холоднюка Зеновія Васильовича.

    Почесний Президент Федерації хокею на траві України Ковтун Владлен Кузьмич представив члена Федерації Зеновія Холоднюка присутнім 25 делегатам конференції, зазначивши, що Зеновій Васильович – це саме та людина, яка здатна впевнено взяти й міцно і вправно тримати кермо цього виду спорту, вивести з кризи, в якій на сьогодні перебуває Федерація хокею на траві України.

         Холоднюк З. В., як кандидат на посаду Президента Федерації хокею на траві України, презентував програму своїх дій, серед яких:

       удосконалення нормативно-правової бази та організаційних механізмів для підготовки сучасної інфраструктури в рамках розвитку хокею на траві в Україні;

        посилення державної підтримки щодо поліпшення матеріально-технічної бази хокею на траві;

        повернення національних збірних команд України з хокею на траві до елітних груп чемпіонатів, кубків Європи та світу;

        розвиток та вдосконалення дитячо-юнацького хокею на траві в Україні;

        розвиток міжнародного співробітництва з метою підтримки хокею на траві в Україні;

        запровадження інноваційних підходів до кадрового, науково-методичного та інформаційного забезпечення розвитку та популяризації хокею на траві;

        збільшення чисельності осіб, які займаються хокеєм на траві, з метою зміцнення здоров’я та організації активного дозвілля, що сприятиме покращенню якості життя, інтеграції в суспільство, зниженню рівня злочинності;

        залучення інвесторів для реалізації проектів, спрямованих на розвиток та популяризацію хокею на траві в Україні тощо.

        Разом з тим, Зеновій Холоднюк закликав до плідної співпраці всіх бажаючих та зазначив, що Україна є молодою спортивною країною, а хокей на траві є надзвичайно важливим видом спорту, тому розвиток цього напрямку і його популяризація серед дітей та молоді є першочерговим завданням, реалізація якого сприятиме не лише оздоровленню та фізичному розвитку, а й єднанню і виробленню командного духа в українців. З огляду на це основою ефективного виконання поставлених завдань є спільна робота всіх представників української спільноти хокею на траві, адже Україні потрібна потужна команда, яка сприятиме сталому розвитку цього виду спорту.

        Державна судова адміністрація України щиросердечно вітає Зеновія Васильовича з обранням на посаду Президента Федерації хокею на траві України й бажає нових звершень й досягнень у розвитку хокею на траві України.

 

        Довідково:

Хокей на траві (field hockey) є літнім олімпійським видом спорту, одним з найбільш популярних у світі видів хокею. Інші популярні види хокею, у тому числі хокей з шайбою (ice hockey), є похідними саме від хокею на траві, історія якого почалась ще 4000 років тому у Єгипті.

Хокей на траві та його різновид індорхокей дуже динамічно розвиваються в різних країнах світу. 

В Україні хокей на траві існує більше 40 років. У 80-ті роки в Спартакіаді України брали участь більше 20 команд з різних регіонів країни. Україна, враховуючи високий міжнародний рівень виступів клубів і національних збірних, на сьогодні має досвід проведення офіційних змагань Європейської хокейної федерації.

Громадська організація "Федерація хокею на траві України" є юридичною особою, має всеукраїнський статус, є членом Міжнародної Федерації хокею на траві (ФІХ/FIH), а також членом Європейської федерації хокею на траві (ЄХФ/EHF).