flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 0-800-501-492

Привітання Голови Державної судової адміністрації України з Днем юриста

08 жовтня 2019, 09:00

Шановні колеги-юристи!

Від імені Державної судової адміністрації та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з Вашим професійним святом – Днем юриста!

Обравши свою професію, Ви свідомо стали на шлях служіння його величності Закону, на захист прав і свобод громадян, відновлення справедливості і утвердження верховенства права.

Бути юристом – суддею, працівником апарату суду, адвокатом, прокурором, правозахисником, юридичним консультантом – це велика честь і відповідальність.

Ви маєте високу відповідальність і здатність пропускати крізь себе людські проблеми, їхній біль, зберігаючи холодний розум, застосовуючи ґрунтовні знання законодавства і зберігаючи глибоку повагу до колег, які задіяні з Вами в судовому процесі.

Ви гідні шани й визнання суспільства, належної винагороди за працю та вдячності за час, який Ви проводите над Законами, бо саме від Вас залежить подальша доля людини, установи, органу і навіть держави.

Я щиро вірю, що попри труднощі, бо вони тимчасові, Ви збережете вірність професії, а у свідомості людей асоціюватиметеся зі Справедливістю та Законністю.

Шановні юристи! Нові перспективи відкриваються через прийняття виважених, розумних та справедливих рішень, які допомагають людям зберегти й відстояти свої чесноти. Переконаний, що властиві Вам якості, принциповість та невичерпна віра в Закон завжди будуть надійним підґрунтям успішної діяльності на Вашому професійному шляху.

З повагою

Голова ДСА України                                                               Зеновій Холоднюк