flag Судова влада України

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

У Ківерцях Волинської області відкрито нову будівлю районного суду

20 грудня 2019, 16:41

Голова Державної судової адміністрації України Зеновій Холоднюк сьогодні взяв участь у відкритті новозбудованого приміщення Ківерцівського районного суду Волинської області. В урочистостях також взяли участь керівники Волинської обласної державної адміністрації, Волинської обласної ради, Волинського апеляційного суду, голови місцевих судів Волинської області, керівники району, депутати та представники громадськості.

Нове приміщення Ківерцівського районного суду обладнане відповідно до Державних будівельних норм України "Будинки і споруди".

Загальна площа приміщення суду становить 2061,7 м², має 4 зали судових засідань, кімнати свідків, адвокатів, захисників, прокурорів, камери для підсудних з поділом на чоловічі, жіночі та неповнолітніх, окремі санвузли для підсудних,  бокс для заїзду конвойного автомобілю, створені зручні умови для маломобільних груп населення, облаштована дитяча кімната та місце для прийому їжі для працівників апарату суду.

На виконання вимог процесуального законодавства, зали судових засідань суду облаштовані системами  аудіо- та відеофіксування судового процесу з використанням програмного забезпечення, яке здійснює аудіо- та відеофіксування (відеозапис) судового процесу, а також проведення судових засідань в режимі відеоконференцз’язку.

Також у залах судових засідань для розгляду кримінальних проваджень, на виконання вимог Кримінального процесуального кодексу України, встановлені загородження зі скла, які відокремлюють підсудних від складу суду і присутніх громадян. 

В суді встановлено уніфіковану систему контролю і управління доступом,  розміщено найсучасніше обладнання.

За словами Голови ДСА України Зеновія Холоднюка, проведені роботи з реконструкції  приміщення суду створили належні умови для здійснення судочинства суддями, роботи працівників апарату суду та доступу громадян до правосуддя для захисту своїх прав та інтересів.

"Ми активно відновлюємо будівлі судів, котрі до цього працювали у приміщеннях, не пристосованих для нормального відправлення правосуддя. Цього року капітально відремонтували 327 приміщень судів.", - сказав Холоднюк.

Нагадаємо, Ківерцівський суд функціонує з 28 січня 1940 року. Усі роки приміщення суду було розташовано за адресою вул. Грушевського, 20, в м. Ківерці. Штатна чисельність суддів та працівників апарату суду становить 30 осіб. З них: 5 посад суддів, 14 державних службовців, 5 працівників патронатної служби, 3 посади працівників, які виконують функції з обслуговування, та три посади робітників.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 03.10.2012 № 745 для розміщення Ківерцівського районного суду було вирішено передати будівлю  по вул. Кузнецова, 8а, у м. Ківерцях. У вересні 2018 року ДСА було розпочато реконструкцію з добудовою приміщення під адміністративну будівлю суду.

Загальна кошторисна вартість реконструкції склала близько 48 млн гривень.

Відео телекомпанії ICTV  з відкриття Ківерцівського районного суду Волинської області