flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону України "Про запобігання корупції"

Інформацію про можливі корупційні правопорушення та правопорушення, пов’язані з корупцією, інші порушення Закону України «Про запобігання корупції», вчинені працівниками Державної судової адміністрації  України, можна повідомити:

через  Єдиний портал повідомлень викривачів

У ДСА України запроваджено спеціальні канали для надання повідомлень про порушення вимог Закону.

 

Спеціальна телефонна лінія, за якою приймаються повідомлення про корупційне правопорушення: +38(044) 277-76-27. Під час повідомлення на вказаний номер про корупційне правопорушення здійснюється аудіофіксації вхідних дзвінків.

Режим роботи спеціальної телефонної лінії: понеділок – четвер: з 8 год до 17 год, п’ятниця: з 8 год до 15 год 45 хв з щоденною перервою з 13 год до 13 год 45 хв.

Захищена електронна поштова скринька для осіб, які надають допомогу у запобіганні і протидії корупції (викривачів): anticor_reports@court.gov.ua

Повідомити про корупційне правопорушення також можливо на поштову адресу: 01601, м. Київ, вул. Липська, 18/5 (з позначкою "Про корупцію")

 

Така інформація підлягає обов’язковому розгляду, якщо:

- інформація стала відома фізичній особі у зв’язку з її трудовою, професійною, господарською, громадською, науковою діяльністю, проходженням нею служби чи навчання або її участю у передбачених законодавством процедурах, які є обов’язковими для початку такої діяльності, проходження служби чи навчання, і фізична особа має переконання, що така інформація є достовірною;

- інформація містить фактичні дані, що вказують на можливе вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення, інших порушень Закону України «Про запобігання корупції», які можуть бути перевірені.

 

Інформація може бути повідомлена як анонімно, так із зазначенням авторства. Конфіденційність інформації та дотримання прав і гарантій захисту викривача, визначених Законом України «Про запобігання корупції» гарантується.

Спеціально уповноважені суб’єкти у сфері протидії корупції

 

Повідомити про корупцію посадових осіб Державної судової адміністрації України, її територіальних управлінь та закладів, установ, підприємств, що належать до сфери управління ДСА України

Права та гарантії захисту викривачів

 

Наказ ДСА України від 30 липня 2021 року №262 "Про організацію роботи з повідомленнями про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень вимог Закону України  "Про запобігання корупції"

Додаток 1 до Наказу ДСА України від 30 липня 2021 року №262

Додаток 2 до Наказу ДСА України від 30 липня 2021 року №262

Додаток 3 до Наказу ДСА України від 30 липня 2021 року №262 "СХЕМА розгляду повідомлень про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції", що надходять захищеними анонімними каналами зв’язку"

Наказ ДСА України від 10 липня 2023 року №320 "Про затвердження Положення про впровадження в Державній судовій адміністрації України, її територіальних управліннях, підприємствах, установах та організаціях, що належать до сфери її управління, механізмів заохочення викривачів та формування культури повідомлення про можливі факти корупційних або пов’язаних з корупцією правопорушень, інших порушень Закону України "Про запобігання корупції"

Додаток до Наказу ДСА України від 10 липня 2023 року №320

Звіт самооцінки впровадження системних заходів, спрямованих на заохочення та формування культури повідомлення про корупцію у Державній судовій адміністрації України за 2023 рік